27 Гру 2022, 12:14
PR

Київський міжнародний економічний форум 2022. Україна, яка перемагає

Кожного дня повномасштабна війна продовжує завдавати руйнувань і збитків українській економіці та бізнесу. Відтак, у нинішніх надскладних умовах, питання економічного та соціального розвитку, а також налагодження конструктивного діалогу між владою, бізнесом та міжнародною спільнотою стають ще більш актуальними.

Вже протягом дев’яти років найбільшою дискусійною платформою для міжнародного діалогу та подією, місія якої — реформування економіки України, є Київський міжнародний економічний форум. Цей рік не став виключенням для команди організаторів. Всупереч ракетним обстрілам та відключенням електроенергії, у серці воєнного Києва відбувся Київський міжнародний економічний форум — і став найбільш унікальним за всі роки його існування.

КМЕФ-2022 був присвячений стратегіям побудови нової, сучасної, конкурентоздатної країни в турбулентних глобальних умовах та пройшов під гаслом «Україна, яка перемагає».

До форуму долучилися понад 700 учасників офлайн — представники влади, бізнесу, підприємці, інвестори, міжнародні партнери, а також 3600 учасників у рамках онлайн-трансляції. Відкритий діалог влади та бізнесу стосувався стратегії відновлення економіки України, пріоритетних програм допомоги від міжнародних фінансових організацій, трансформації великих українських та міжнародних бізнесів, хеджування ризиків в умовах війни. Крім того, на дискусійних панелях спікери обговорили, як Україна змінює цифровий світ, веде боротьбу за людський капітал і те, як зміниться світ після перемоги України.

Міжнародні спікери — професор політичних наук при Стенфордському університеті Майкл Мак-Фол, керівний партнер FutureMap Параг Ханна, Голова HEAD International GmbH Йохан Еліаш, голова Наглядової ради та член Комітету з питань корпоративного управління, винагород та призначень ПриватБанку Шерон Іскі та інші долучились до заходу в режимі онлайн.

Подію відкрив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, відзначивши роль українського бізнесу в майбутній відбудові України: «Попереду на нас чекає велика робота – втримати економіку в період війни, відновити економіку, збудувати її кращою, ніж була до цього. Дійсно, це період втрат, але і період можливостей, бо ми розуміємо, що ми будем відбудовувати речі, які втрачені, в кращому вигляді, ніж ми їх мали до цього».

Головними темами панельних дискусій КМЕФ 2022 стали:

  • Євроінтеграція та поствоєнна розбудова економіки України
  • Як зміниться світ після перемоги України
  • Instant justice: як змусити агресора заплатити
  • Індустріальний РеСтарт
  • Уроки війни для українського бізнесу
  • MetaUkraine: як Україна змінює цифровий світ
  • 28 vs 50 mln. Боротьба за людський капітал
  • Трансформація компаній під час війни
  • Економіка, що перемагає. Інсайти КМЕФ

Василь Хмельницький, український підприємець та ініціатор КМЕФ, зазначив: «Сьогодні як ніколи бізнес, суспільство, влада та наші міжнародні партнери потребують спільних сміливих стратегій заради перемоги, відродження та якісно нового успішного економічного розвитку. Український бізнес проходить та засвоює уроки війни, демонструючи життестійкість, гнучкість та ефективність. Поки ворог намагається відкинути нас у минуле, світова економіка приймає глобальні виклики, конкуренцію за новітні технології, інновації, безпеку, інвестиції, людський капітал та можливості майбутнього. КМЕФ-2022 про те, як ми рухаємось вперед і демонструємо всьому світу, що Україна перемагає».

«У бізнес-школі не вчать, як вести бізнес під час війни. 25% українського бізнесу були змушені релокуватись, комусь довелось скорочувати команди або формувати нові, хтось змінював ринки збуту — тем для обговорення на КМЕФ 2022 було багато. Але ключове — вже сьогодні владі та бізнесу потрібно адаптовуватись до нових реалій, попри все розвиватись та спільно працювати на перемогу», — відзначив Юрій Пивоваров, генеральний директор КМЕФ.

Під час Київського міжнародного економічного форуму було зібрано 1 млн грн на підтримку Superhumans Center, спеціалізованої клініки протезування та реконструктивної хірургії для покращення якості життя наших героїв. 

Також у межах тихого аукціону, який відбувся під час форуму, у партнерстві з журналістами «Економічної Правди», вдалось зібрати понад 309 тис. грн для Збройних Сил України.

Партнерами КМЕФ-2022 стали представники великого українського бізнесу, який демонструє стійкість та допомагає країні підтримувати економічний фронт: Mastercard, ПриватБанк, Vodafone, Смарт-Холдинг, Київстар, Інтерпайп, Біосфера, Biopharma, Microsoft, МХП, Color Trend, ОККО, Payoneer.

Незмінна команда КМЕФ: Юрій Пивоваров, директор Київського міжнародного економічного форуму, Гуля Соколова, менеджерка проєкту, Світлана Олійник, операційна директорка, Леся Яременко, адміністраторка проєкту.  За комунікаційної підтримки UAgency та Divchata.agency.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео